ufoair

یک نفس راحت . . .

مشخصات دستگاه تصفیه هوا یوفو ایران

آیا احساس آرامش بخش و تنفس راحتی که در هوای جنگل ، ارتفاعات کوهستان یا لحظات پس از رعد و برق داشته اید را به خاطر می آورید؟ دلیل این احساس لذت بخش وجود میلیون ها میلیون یون منفی پراکنده شده در هواست که متاسفانه در هوای آلوده شهرهای ما وجود ندارند.دستگاه تصفیه هوای UFO با داشتن دومولد یون منفی دستگاه را قادر میسازد تا با افزایش غلظت یون منفی، هوای تازه و احساس طراوت و سرزندگی را در فضا چندین برابر نماید. میزان غلظت یون منفی در این در این دستگاه در دو سطح قابل تنظیم است که تاثیر این یون ها را تا فاصله 9 متری امکان پذیر می سازد .

لامپ UV دستگاه تصفیه هوای UFO ، با خاصیت ضدعفونی کنندگی بالا از طریق تابش نور ماوراء بنفش ساختار هرگونه باکتری، ویروس و ذرات قارچی را تخریب کرده و آنها رابه کلی از بین می برد.

شما میتوانید با تهیه هر یک از انواع قرص های دفع حشرات از فروشگاه ها ، و قرار دادن آن در محفظه ویژه دستگاه تصفیه هوای UFO ،تابستان آرام و دلپذیری را بدون وجود حشرات موذی بگذرانید. این قابلیت به طور مستقل نیز قابل استفاده است.

مخزن تعبیه شده در پشت دستگاه را با ماده خوشبو کننده ای که به همراه دستگاه عرضه می شود پر کنید و در تمام فصول از رایحه دل انگیز گلهای بهاری در فضای زندگی یا کار خود لذت ببرید . همچنین می توانید میزان انتشار رایحه را نیز به دلخواه تنظیم کنید.

نور آبی دستگاه تصفیه هوا را میتوانید به وسیله دستگاه کنترل از راه دور روشن کنید تا علاوه بر نورافشانی در مکان های تاریک ، فضا را نیز به گونه ای آرامش بخش نور پردازی نماید.

کلیه عملکرد های موجود در صفحه کنترل LCD از طریق دستگاه کنترل از راه دور نیز قابل دسترسی است. تنظیمات سرعت گردش هوا ، لامپ UV، دفع کننده حشرات ، نور آبی و میزان غلظت یون منفی به راحتی توسط کنترل از راه دور قابل تنظیم هستند.

شما میتوانید از صفحه کنترل جهت تنظیم سرعت گردش هوا، میزان غلظت یون منفی ، فعال سازی لامپ UV و سیستم دفع کننده حشرات استفاده کنید. همچنین می توانید دمای هوای اتاق را مشاهده و زمان خاموش شدن دستگاه را نیز تنظیم نماید.

دستگاه تصفیه هوای UFO دارای قابلیت تنظیم در 3 حالت مختلف گردش هوا است. با توجه به ابعاد اتاق و میزان آلودگی هوا می توانید حالت دلخواه را انتخاب کنید.

نشانگر زمان بر روی صفحه LCD به شما این امکان را می دهد تا عملکرد دستگاه را بین زمانهای 6،4،2،1و8 ساعت انتخاب کنید ، به طوری که دستگاه پس از اتمام زمان انتخاب شده به طور خودکار خاموش شود.

دستگاه تصفیه هوای UFO مجهز به سنسور دما بوده که در هر لحظه دمای اتاق را در صفحه نمایش LCD نشان می دهد.

فیلتر اول ( جذب مو و کرک) ........... Pre-Filter

این فیلتر ذرات درشت مانند موی حیوانات خانگی، کرک فرش، پرز و ذراتی در این ابعاد را جذب کرده و مانع رسیدن آنها به سایر فیلترها می شود. این فیلتر دارای قابلیت شستشو با آب و تمیز کردن با جاروبرقی است و تا زمانی که شکل اولیه خود را حفظ کرده باشد نیاز به تعویض ندارد.

فیلتر دوم(جذب گرد و غبار) ........... Particle-Filter

این فیلتر ذراتی با ابعاد متوسط مانند گرد، غبار و کرک هایی را که ممکن است از فیلتر اول عبور کرده باشند را جذب می کند و مانع از رسیدن آنها به رسیدن هپا شده و کارایی فیلتر هپا را افزایش می دهد.
در واقع فیلتر اول ذراتی با ابعاد 100 میکرون (مانند مو پرز) و فیلتر دوم ذرات با ابعاد کوچکتر از 100 میکرون و بزرگتر از 50 میکرون (مانند گرد و غبار را جذب می کند.)
فیلتر دوم دارای قابلیت شستشو با آب و تمیز کردن با جارو برقی است. و تا زمانی که شکل اولیه خود را حفظ کرده باشد نیاز به تعویض ندارد.

فیلتر هپا ........... Hepa-Filter

آسم و آلرژی معمولا به دلیل واکنش سیستم تنفسی به ذراتی است که از طریق تنفس وارد بدن می شوند. فیلتر هپا به عنوان مهمترین فیلتر در کاربردهای بیمارستانی و اتاق های تمیز با قابلیت به دام انداختن ذرات و ریزگردهایی با ابعاد کوچکتر از 0.3 میکرون (300 برابر کوچکتر از قطر موی انسان) با بازده 99.97% تاثیر چشم گیری در از بین بردن حذف عوامل آلرژی زا موجود در هوا دارد.
این فیلتر ذراتی از قبیل باکتری ها، گرد و غبار ، کپک ها قارچ ها و حتی ذرات میکروسکوپی جدا شده از سطح پوست انسان را جذب می کند.
فیلتر هپا به صورت جزیی به وسیله جاروبرقی قابل تمیز شدن است. زمان تعویض این فیلتر به دفعات استفاده و میزان آلودگی هوای محیط بستگی دارد.

فیلتر کربن ........... Carbon-Filter

آلاینده های گازی شکل که میزان آنها در فضای بسته اتاق چندین برابر فضای باز است، با ورود به جریان خون به سیستم عصبی بدن آسیب رسانده و در دراز مدت سبب بیماری های قلبی، ریوی، سرطان و ... می گردند. فیلتر کربن با توان باای حذف مولکول های گازی شکل، آلاینده های شیمیایی مضر مانند فرمالدئید ها و آمونیاک و همچنین بوی نامطبوع و دود سیگار را خنثی می کند.
فیلتر کربن را می توان توسط جاروبرقی تمیز کرد. زمان تعویض این فیلتر به دفعات استفاده و میزان آلودگی هوای محیط بستگی دارد. (برچسب شاخص نصب شده بر روی فیلتر، زمان مناسب تعویض را به شما نشان خواهد داد).

فیلتر دی اکسید تیتانیوم ........... TIO2-Filter

این فیلتر به همراه تابش نور ماوراء بنفش لامپ پیشرفته ترین و موثرترین فیلتر، جهت از بین بردن باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، دود، بوی نامطبوع و آلابنده های گازی شکل معلق در هوای اتاق است. این فیلتر به همراه فیلتر کربن باید به صورت سالیانه تعویض گردد. UV،

فیلتراسیون UV ........... UV-Filter

نور ماوراءبنفش به عنوان یک ضد عفونی کننده بسیار قوی در حهان شناخته شده است. لامپ UV دستگاه تصویه های UFOIRAN با قابلیت تولید نور ماوراءبنفش موجب تخریب ساختار انواع ذرات میکروسکوپی نظیر باکتری ها ، ویروس ها و قارچ های معلق در هوا شده و از این طریق هوا را ضد عفونی می کند.
همچنین از ازدیاد و انباشتگی ذرات میکروسکوپی بر روی فیلتر هپا جلوگیری می کند
لامپ UV دارای 8000 ساعت عمر مفید بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است. و به منظور بهره گیری از حداکثر کارایی بهتر است هنگام پایان یافتن عمر مفید تعویض گردد.

مولد یون منفی ........... Negative-Filter

یون های منفی در واقع ویتامین های هوا هستند، که علاوه بر تمیز کردن و ایجاد احساس طراوت و تازگی در هوای محیط همچون جنگل ها و ارتفاعات کوهستان، تاثیر بسزایی در تنظیم سوخت و ساز بدن هنگام تنفس دارند.
در دستگاه تصفیه هوای UFOIRAN دو مولد یون منفی با قابلیت تولید 2*7،000،000 ion/cm3 وجود دارد.
غلظت یون منفی به کمک فن تعبیه شده داخل دستگاه تا فاصله 9 متری تاثیرگذار است. مولدهای دستگاه هیچ گونه نیازی به تعمیر و یا تعویض ندارند.